NA VŠECHNY ŽIDLE, KŘESLA A SOUPRAVY, NEBO

PRO ZBOŽÍ NAD 9.999,-- KČ

 

 

Naši dodavatelé:

 


Sedací souprava DALI
Klasicka pohodlná sedací souprava Dali
Cena je uvedena za kombinaci 3+2 Křeslo KLASIK 17.890,- Kč   Křeslo MAXI 21.390,- Kč   2-set   27.490,- Kč   3-set   31.390,- Kč   Uvedené ceny jsou včetně DPH v provedení sedací část pravá kůže, záda a boky imitace kůže   Ceny za ostatní kombinace  obdržíte na požádání e-mailem.   Provedení: kombinace pravá kůže, záda imitace pravé kůže, kostra dle výběru z naší barevnice.   Odstín kůže a dřeva
Cena pro Vás 58 880 Kč

zboží na objednávku
novinka
doprava zdarma

Sedací soupravy pro seniory

Doplnění ke křeslům. Sedací soupravy mohou plnohodnotně vybavit byt či dům a doplnit křeslo. Naprosto shodná koncepce s křesly pro seniory. Opět velmi pohodlné vstávání i sezení.

Řadit podle 
Výrobce  


Cena pro Vás 58 880 Kč

zboží na objednávku
novinka
doprava zdarmaCena pro Vás 58 880 Kč

zboží na objednávku
novinka
doprava zdarma

Za tím vším je země

Provincie Pohjanmaa (Ostrobotnie v angličtině) se nachází ve středním Finsku podél pobřeží Botnického zálivu. Region je charakterizován rozsáhlými zemědělskými krajinami. Tekoucí řeky se střídají s hustými ostrůvky lesů a klidnými úseky divočiny bohaté na flóru a faunu. Zimy jsou zasněžené a mrazivé, zatímco letní noci jsou známé pro jejich jas a úctu-inspirující krásy.

Lidé v regionu jsou známí pro jejich vytrvalost, spolehlivost a seriózní přístup k životu. Bohaté dějiny a občas drsné přírodní podmínky učil Ostrobotňany být nezávislými lidmi, kteří spoléhají na vlastní úsudek a dovednosti.

Tradice kvality

Díky  jejich bohaté historii, Ostrobotňané udrželi své postavení jako nezávislí a soběstační lidé. Ostrobothniaskutečně dlouholetou řemeslnou tradici. Ve Finsku, víme, že bez ohledu na Ostrobotňany, vše dělají dobře a jen těmi nejkvalitnějšími materiály.

V regionu se to stále hemží malými  podniky a řemeslníky, pracují na výrobě koberců, nábytku a lodí. Značné úsilí se v regionu vynakládá například k dalšímu rozvoji zpracování místního dřeva a čalouněnického průmyslu. Ten je vse spojení se dřevem jedničkou na celosvětovém trhu zpracování přírodních materiálů.

Mezinárodní obchod je součástí Ostrobothnie v podnikání od roku 1700, kdy začala s prodejem dehtu. Dnes je Ostrobotnie známá pro svou výrobní technologii pro kovoprůmysl, jediněcnou výrobu čalouněneného nábytku, křesel, sedacích souprav a židlí výhradně z přírodních materiálů a výrobou luxusních plachetnic.