NA VŠECHNY ŽIDLE, KŘESLA A SOUPRAVY, NEBO

PRO ZBOŽÍ NAD 9.999,-- KČ

 

 

Naši dodavatelé:

 


Polohovací a otočná křesla

Polohovací a relaxační TV křesla

Řadit podle 
Výrobce  


Cena pro Vás 36 820 Kč

zboží na objednávku
doprava zdarmaCena pro Vás 33 600 Kč

zboží na objednávku
novinkaCena pro Vás 39 120 Kč

zboží na objednávku
novinka

Za tím vším je země

Provincie Pohjanmaa (Ostrobotnie v angličtině) se nachází ve středním Finsku podél pobřeží Botnického zálivu. Region je charakterizován rozsáhlými zemědělskými krajinami. Tekoucí řeky se střídají s hustými ostrůvky lesů a klidnými úseky divočiny bohaté na flóru a faunu. Zimy jsou zasněžené a mrazivé, zatímco letní noci jsou známé pro jejich jas a úctu-inspirující krásy.

Lidé v regionu jsou známí pro jejich vytrvalost, spolehlivost a seriózní přístup k životu. Bohaté dějiny a občas drsné přírodní podmínky učil Ostrobotňany být nezávislými lidmi, kteří spoléhají na vlastní úsudek a dovednosti.

Tradice kvality

Díky  jejich bohaté historii, Ostrobotňané udrželi své postavení jako nezávislí a soběstační lidé. Ostrobothniaskutečně dlouholetou řemeslnou tradici. Ve Finsku, víme, že bez ohledu na Ostrobotňany, vše dělají dobře a jen těmi nejkvalitnějšími materiály.

V regionu se to stále hemží malými  podniky a řemeslníky, pracují na výrobě koberců, nábytku a lodí. Značné úsilí se v regionu vynakládá například k dalšímu rozvoji zpracování místního dřeva a čalouněnického průmyslu. Ten je vse spojení se dřevem jedničkou na celosvětovém trhu zpracování přírodních materiálů.

Mezinárodní obchod je součástí Ostrobothnie v podnikání od roku 1700, kdy začala s prodejem dehtu. Dnes je Ostrobotnie známá pro svou výrobní technologii pro kovoprůmysl, jediněcnou výrobu čalouněneného nábytku, křesel, sedacích souprav a židlí výhradně z přírodních materiálů a výrobou luxusních plachetnic.